Lazer Epilasyon İçin En Uygun Zaman ?

Bu sorunun güncel olmayan cevabı şöyle, ‘Özellikle lazer epilasyon yapılan bölgemizin veya yüzümüzün güneş görmemesi gerektiğinden sonbahar ve kış aylarında lazer epilasyon yapılmalıdır.’

Bu cevap 2014 yılına kadar doğruydu ancak gelişen teknolojiler ve lazer epilasyon cihazları sayesinde artık yaz aylarında da lazer epilasyon yaptırmak mümkün olduğu gibi tatil dönüşü bronz ten üzerinde de diğer seanslarınıza girebilirsiniz. Peki nedir yıllardan beri sadece ‘kış ve sonbahar aylarında lazer yapılabilir’ klişesini değiştiren ?

Tabiki Soprano Lazer Cihazları, çünkü bu patentli ütüleme epilasyon teknolojisi düşük doz enerji ve sık tekrar yaparak, yani cildinizi ütüleyerek kılları yaktığından bir tahriş ve hasar oluşmuyor, dolayısıyla da seans sonrasında da güneşten sakınmak gerekmiyor, güneş koruyucu krem sürerek günlük yaşam aktivitelerimize devam edilebiliyor. Yaz aylarında Kıbrıs da bile (48 derece) Soprano Ütüleme Lazer Epilasyon cihazları aralıksız çalışıyorlar. O yüzden artık lazer epilasyon uygulamalarının mevsimi diye bir şey kalmadı siz ne zaman isterseniz acısız ağrısız, ten rengi ayırt etmeksizin soprano diod lazer cihazları ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Haber Resmi

Lazer Epilasyon İçin En Uygun Zaman ?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar